جستجو کردن
جستجو کردن

راهنمای برنامه های لباسشویی زیمنس + معرفی عملکرد دکمه ها

جدول محتوا

فهرست محتوا

راهنمای برنامه های لباسشویی زیمنس + معرفی عملکرد دکمه ها
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

لباسشویی زیمنس برای شستن لباس‌های مختلف، متناسب با جنس پارچه، میزان آلودگی، وزن البسه بعد از خیس شدن و مدت زمان مورد نیاز دارای برنامه‌های مختلفی برای شستشو است. از آنجاییکه انتخاب برنامه مناسب علاوه بر حفظ لباس، نیاز دستگاه را به نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد کاهش می‌دهد، لازم دانستیم تا مقاله‌ای را تحت عنوان راهنما برنامه لباسشویی زیمنس را برای شما به نگارش در آوریم.

با دکمه های لباسشویی زیمنس بیشتر آشنا شوید

دکمه های لباسشویی زیمنس

قبل از اینکه درباره برنامه شستشو لباسشویی برند زیمنس صحبت کنیم، لازم است درباره معنا و عمکلرد هر کدام از دکمه‌ها و عبارات درج شده کنار آن‌ها اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید به خوبی از امکانات این وسیله بهره ببرید.

نام دکمه

عملکرد دکمه

On/Off

روشن/ خاموش

Start/Puase

شروع/ توقف

Reset

تنظیمات پیش فرض

Delay

تاخیر در زمان شستشو

Child lock

قفل کودک

Program Selector

ولوم انتخاب برنامه شستشو

Spin Speed

سرعت چرخش لباسشویی

Temp

دما

Rinse

آبکشی

Display

صفحه نمایش

Easy Care

شستشوی مراقبتی

Mix

شستشوی ترکیبی

Delicate

لباس های ظریف

Wool

لباس های پشمی

Shirts

شسشتوی تی شرت

Hygiene

لباس های حساس

Dark wash

لباس های تیره

Drum Clean

شستشوی دستگاه

Spin only

تخلیه

Rinse/Spin

تخلیه و آبکشی

Cotton

لباس های کتانی

Quick wash

شستشوی سریع

Cotton، برنامه لباسشویی زیمنیس برای لباس های کتانی

طراحان و تولیدکنندگان لباسشویی زینمس به منظور رعایت رفاه حال کاربران و رضایت آن‌ها از نتیجه شستشو، برای لباس‌های کتانی برنامه شستشوی متفاوتی را در نظر گرفته‌اند.

Easy care؛ برای شستن لباس های افراد حساس در لباسشویی زیمنس

برخی از افراد دارای پوست‌های حساسی هستند و نباید در پایان برنامه شستشو، هیچ اثری از موادی شوینده روی لباس باقی بماند. به همین دلیل باید لباسشویی را روی Easy care تنظیم کرده تا با مشکلی مواجه نشوید.

Mix؛ برنامه لباسشویی زیمنس برای شستن لباس هایی با رنگ های متفاوت

شاید حوصله و وقت زیادی برای شستن لباس‌های رنگی خود نداشته باشید که آن‌ها را از هم جداکرده و با درجه دمایی و شوینده‌های متفاوت لباس‌ها را بشویید. اینجاست که برنامه شستشوی میکس در لباسشویی زیمنس بهترین انتخاب خواهدبود. البته توجه داشته باشید که مدت زمان بارگیری این برنامه از سایرین بیشتر است.

Wool؛ شستن لباس های پشمی با لباسشویی زیمنس

اگر می‌خواهید لباس‌های پشمی خود را به وسیله لباسشویی بشویید، باید حواستان به نکات نگهداری از لباسشویی باشد. چراکه وزن این نوع از پارچه پس از خیس شدن چند برابر شده و ممکن است بر عملکرد صحیح آن تاثیرگذار باشد. به همین دلیل باید تعداد لباس‌ها را کمتر انتخاب کنید تا از خراب شدن دستگاه جلوگیری شود.

Delicate؛ مخصوص شستن لباس های ظریف با لباسشویی زیمنس

لباس‌هایی که پارچه‌های ظریف و حساسی دارند، باید فقط با آب سرد شستشو داده شوند تا به بافت پارچه آسیبی وارد نشود. حجم بارگیری مجاز این برنامه معمولا کمتر از سایر برنامه‌ها بوده و بهترین انتخاب برای شستن لباس زیر است.

Rinse/Spin؛ برنامه لباسشویی زیمنس مخصوص تخلیه و آبکشی

گاهی ممکن است لباس‌ها را خودتان با دست شسته باشید و فقط بخواهید لباسشویی وظیفه آبکشی آن را بر عهده بگیرد. در این موارد می‌توانید این برنامه را تنظیم کنید.

Empty؛ برنامه شستشوی لباسشویی زیمنس برای تمیزشدن دیگ

برای اینکه از بوی بد لباسشویی جلوگیری کنید، لازم است هر چند هفته یکبار بسته به میزان استفاده از لباسشویی، برنامه Empty را تنظیم کرده تا خود دستگاه دیگ را شستشو دهد.

Dark wash؛ برنامه لباسشویی زیمنس مخصوص لباس های تیره

شستن لباس‌هایی با رنگ تیره هم اصول خاص خودش را دارد. برای اینکه زیبایی رنگ این پارچه‌ها حفظ شود و تغییر رنگ ندهند، علاوه بر استفاده از شوینده‌های مخصوص لباس‌های تیره، باید برنامه مخصوصشان را هم روی لباسشویی تنظیم کنید.

Rapid 15؛ شستشوی لباسشویی زیمنس در کوتاه ترین زمان

برند زیمنس برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند لباس‌هایشان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بشویند هم برنامه خاصی در نظرگرفته. این برنامه در کوتاه‌ترین زمان و تنها در ۱۵ دقیقه فرایند شستشو را به پایان می‌رساند.

نتیجه کلی اینکه…

برنامه شستشو در لباسشویی زیمنس، عنوان مقاله‌ای است که برای شما در نظر گرفتیم تا با برنامه‌های این دستگاه بیشتر آشنا شوید. تنظیم کردن این برنامه علاوه بر سلامت لباسشویی در حفظ لباس هم تاثیرگذار باشد.

اگر نیاز به قطعات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دارید ؛ می توانید با متخصصین مجرب آرین پارت۲۴ تماس گرفته و نیاز خود را برطرف نمایید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن