جستجو کردن
جستجو کردن

معرفی ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

جدول محتوا

فهرست محتوا

معرفی ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

هرکدام از ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات، معنای خاصی داشته و نشان دهنده وجود مشکلی در دستگاه است. از کنار هیچ اروری به سادگی عبور نکنید؛ چرا که بی توجهی به حتی کوچکترین مشکل در لباسشویی زیرووات می تواند عامل بروز مشکلات بزرگتر و جدی تر در این لباسشویی ها شوند. با شناخت ارورهای ماشین لباسشویی zerowatt می توانید مشکلات کوچک و جزئی را به راحتی در منزل و مشکلات جدی تر را با مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد، برطرف کنید.

ما در ادامه قصد داریم ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات را به طور جامع معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

معایب لباسشویی زیرووات

لباسشویی‌های برند زیرووات هم مانند سایر همتایان خود، بعداز مدتی استفاده با مشکلات و معایب مخصوص به خودشان مواجه خواهندشد. اما عیب یابی و بررسی این وسیله از یک سو، نحوه تعمیر صحیح دستگاه و تعویض قطعه با قطعه‌ای مناسب هم از سویی دیگر بر طول عمر این دستگاه موثر خواهدبود. علاوه بر این توجه به نحوه صحیح نگهداری از ماشین لباسشویی هم تا حد زیادی برعملکرد درست دستگاه تاثیرخواهدداشت.

۸ مورد از اصلی‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

وجود سیستم عیب یابی هوشمند در مدل های جدید لباسشویی های زیرووات، کوچک ترین و بزرگترین مشکلات را با نمایش کد خطای مربوط به هر یک، نشان می دهد. رایج ترین ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات را در ادامه بیان خواهیم کرد و به شما توصیه می‌کنیم که در صورت برور هرکدام از این ارورها به نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات در مشهد مراجعه کنید.

E01؛ ارور مربوط به مشکلات آب ورودی در لباسشویی زیرووات

وجود مشکل در سیستم آب ورودی ماشین لباسشویی زیرووات با نمایش ارور E01 بر روی نمایشگر دیجیتالی آن نمایان می شود. از جمله مشکلات مربوط به آب ورودی می توان به عدم آبگیری لباسشویی اشاره کرد که به دلایل مختلفی، بروز پیدا می کند، نظیر:

  • قطعی و یا کم فشار بودن آب شهری
  • خرابی شیر برقی
  • انسداد فیلتر شیر برقی
  • پیچ خوردگی شلنگ آب

 

روش رفع ارور E01 بسته به علت بروز آن، متفاوت است. در صورتی که علت نمایش آن، قطعی و یا کم فشار بودن آب شهری باشد، فقط باید تا زمان وصل شدن و افزایش فشار آب شهری صبر کنید. اما در صورتی که علت آن، خرابی شیر برقی باشد، لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد. همانطور که گفتیم، برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در مشهد می توانید روی کمک تکنسین متخصص و باتجربه آرین تعمیر حساب کنید.

مشکل انسداد فیلتر شیر برقی نیز با تمیز کردن و در برخی موارد، تعویض آن برطرف می شود. همچنین در صورتی که تا خوردگی شلنگ آب، منجر به بروز ارور E01 شده باشد، فقط کافیست آن را به آرامی صاف کنید.

بیشتر بخوانید» برای آگاهی از خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی بوش روی لینک مشخص شده کلیک نمایید.

E02؛ ارور خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات

ارور E02 یکی از ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات است که نشان از خرابی هیدروستات دارد. وظیفه هیدروستات در ماشین لباسشویی، اندازه گیری میزان آب موجود داخل دستگاه و ارسال اطلاعات مربوطه به برد است؛ بنابراین در صورت خرابی این قطعه، برد از میزان واقعی آب موجود در لباسشویی، بی خبر خواهد بود و در نتیجه فرآیند شست و شو با مشکل مواجه می شود.

تعمیر هیدروستات، نیاز به تخصص دارد؛ پس به هیچ عنوان بدون دانش و تخصص کافی برای تعمیر آن دست به آچار نشوید و از تکنسین متخصص و کاربلد، کمک بگیرید.

کد خطا E03 و E04؛ از رایج‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

در صورتی که فرآیند تخلیه آب ماشین لباسشویی زیرووات با مشکل مواجه شود، ارور E03 و گاهی E04 به نمایش گذاشته می شود که از اصلی ترین ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات به شمار می‌آید. مشکل عدم تخلیه صحیح آب لباسشویی زیروات، دلایل مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه
  • انسداد شلنگ تخلیه
  • خرابی پمپ تخلیه
  • خرابی هیدروستات
  • خرابی برد

مشکل گرفتگی پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه در بسیاری از موارد با تمیز کردن آن ها رفع می شود، اما در صورتی که میزان کثیفی آن ها به قدری بود که نیاز به تعویض پیدا کرد، برای تعویض قطعات لباسشویی فقط به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید تا قطعه اولیه با قطعه اصلی و فابریک، جایگزین شود.

همچنین برای تعمیر خرابی های پمپ تخلیه، هیدروستات و برد دستگاه نیز از یک تعمیرکار مطمئن، درخواست تعمیر کنید؛ چرا که تمامی این قطعات بسیار حساس بوده و کوچکترین اشتباهی در پروسه تعمیر می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به وجود آورد.

بیشتر بخوانید» با ارورهای ماشین لباسشویی اوشن آشنا شوید و علت بروز این ارورها و راهکار رفع آن‌ها را بیاموزید.

E05؛ از جمله ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

نمایش ارور E05 بر روی نمایشگر دیجیتالی ماشین لباسشویی زیرووات، نشان دهنده وجود مشکل در ترموستات دستگاه است. علاوه بر آن در صورتی که سنسور دما نیز دچار مشکل شده باشد ارور E05 نمایش داده می شود. به هر حال رفع این ارور به هر دلیلی که نمایش داده شود، بدون تخصص، امکان پذیر نخواهد بود.

E05؛ از جمله ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

E06؛ ارور ماشین لباسشویی ZEROWATT

ماشین لباسشویی زیرووات، نامناسب بودن ولتاژ داخل دستگاه را از طریق نمایش کد خطا E06 به اطلاع کاربر می رساند. ولتاژ لباسشویی، تحت تاثیر سیم کشی لباسشویی، نوسانات برقی و برد دستگاه است که تمامی آن ها در صورت مواجهه با ارور E06 باید مورد بررسی قرار گیرند.

E07 و E08؛ ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

این دو ارور از جمله ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات است که باید آن را جدی بگیرید. متاسفانه نمایش ارور E07 و E08، نشان از بروز مشکل فنی در موتور ماشین لباسشویی زیرووات دارند. تعمیر موتور لباسشویی به عنوان اصلی ترین قطعه این دستگاه، بسیار حساس بوده و تنها باید توسط یک تعمیرکار متخصص صورت بگیرد. اما قبل از اینکه به دنبال تعمیرکار بگردید، ابتدا لباسشویی را خاموش کنید.

مشکلات فنی موتور لباسشویی در اثر فرسودگی سیم کشی های داخل دستگاه، بروز مشکل در اتصالات دورسنج و یا خرابی سوکت و کانتورهای موتور بروز پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید» با ارورهای ماشین لباسشویی کندی آشنا شوید تا در صورت مشاهده هرکدام از این کدها خطاها، بتوانید دلیل بروز و راهکار رفع آن را بدانید.

ارور E09 در ماشین لباسشویی زیرووات

علاوه بر ارورهای E07 و E08، ارور E09 نیز مربوط به وجود مشکل در موتور لباسشویی می باشد که به محض مشاهده آن باید دستگاه را خاموش کرده و از یک تعمیرکار باتجربه و کاربلد، درخواست کمک کنید.

E12 و E13؛ ارور خرابی برد لباسشویی زیرووات

ارورهای E12 و E13 لباسشویی زیرووات، بیانگر خرابی و سوختگی برد دستگاه هستند. خرابی برد ماشین لباسشویی به دلیل نقش بسیار مهم آن در لباسشویی، عملکرد کل دستگاه را مختل خواهد کرد؛ بنابراین به محض مواجهه با ارور E12، دستگاه را خاموش کرده و به نمایندگی تعمیر لباسشویی زیروات، مراجعه کنید.

نتیجه گیری بررسی ارور لباسشویی زیرووات؛ علت + روش رفع!

طبق آنچه که در این مقاله آموختیم مشکلات مختلف در لباسشویی با نمایش ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات بر روی صفحه نمایشگر دیجیتالی این دستگاه به کاربران، اعلام می شوند که به محض مشاهده هر یک باید نسبت به رفع آن ها اقدامات لازم را انجام داد. مشکلاتی از قبیل انسداد فیلتر و یا شلنگ تخلیه آب به راحتی در منزل برطرف می شوند اما برای تعمیر مشکلات تخصصی تر نظیر خرابی برد ماشین لباسشویی، فقط باید به یک تعمیرکار متخصص و با تجربه مراجعه کرد.

در آخر شما عزیزان می توانید سوالات و یا تجربیات خود از ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات و تعمیر آن را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن