جستجو کردن
جستجو کردن
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

ارورهای ماشین لباسشویی بوش به منظور آگاه سازی کاربران از وجود مشکل و نقصی در قطعات لباسشویی بر روی نمایشگر دیجیتالی دستگاه، نمایش داده می شوند. بنابراین با شناخت ارورهای لباسشویی بوش، به راحتی می توان ایراد به وجود آمده را پیدا و سپس رفع کرد. برخی از ارورها، نشان از یک مشکل کوچک و ساده داشته که به راحتی برطرف می شوند، اما در مقابل برخی دیگر نشان دهنده یک نقص بزرگ در دستگاه هستند که فقط و فقط باید به دست یک تعمیرکار متخصص، تعمیر شوند. جهت تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد می‌توانید با گروه آرین تعمیر تماس بگیرید تا حرفه‌ای ترین متخصصین تعمیر لباسشویی، در اسرع وقت به منزل شما مراجعه نمایند.

ما در ادامه قصد داریم رایج ترین ارورهای لباسشویی بوش را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

اخطارها و ارورهای لباسشویی بوش

بوش به عنوان یک کمپانی جهانی به منظور عیب یابی هر چه بهتر و راحت تر ماشین لباسشویی های تولیدی خود، تمامی آن ها را مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند کرده است. نمایش هر خطا بر روی صفحه نمایش لباسشویی بوش، دلیل و یا دلایل خاصی داشته که باید هر چه سریع تر و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر، برطرف شوند. برخی از رایج ترین ارورهای ماشین لباسشویی بوش را ما در این مقاله برای شما ذکر کرده‌ایم. اما پیش از آنکه به بررسی ارورهای لباسشویی بوش بپردازیم، باید بدانید که تعمیر این لباسشویی نیازمند تخصص و مهارت افراد حرفه‌ای‌ست و بهتر است که شما خودتان اقدام به تعمیر نکنید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در مشهد، می‌توانید با گروه آرین تعمیر تماس بگیرید. تکنسین‌های ما با تخصص و مهارت کامل تلاش می‌کنند تا ایرادات لباسشویی شما را رفع نمایند.

نکته قبل توجه: تمامی ارورهای معرفی شده در این مقاله می توانند با حرف F نیز در ماشین لباسشویی بوش نمایان شوند. به عنوان مثال ارور E18 هیچ تفاوتی با ارور F18 در لباسشویی های تولیدی این برند ندارد.

E00؛ ارور لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش با نمایش ارور E00 از کاربران می خواهد تا برنامه های لباسشویی را مورد بررسی قرار دهند. این بررسی نیاز به دانش و تخصص دارد؛ بنابراین در صورت مواجه با این خطا یا سایر ارورهای ماشین لباسشویی بوش بهتر است که از تعمیرکار درخواست کمک نمایید.

بیشتر بخوانید» در صورتی که برند ماشین لباسشویی شما اوشن است؛ برای آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی اوشن و علت آن‌ها می‌توانید روی لینک مشخص شده کلیک کرده و مطالعه نمایید.

ارور E16 در لباسشویی بوش

در صورت مشاهده ارور E16 در ماشین لباسشویی بوش، ابتدا درب دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از کامل بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید. اگر مشکلی در درب دستگاه، وجود نداشت، ایراد از میکروسوئیچ لباسشویی است که برای رفع آن باید به یک مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی، مراجعه کنید.

ارور E16 در لباسشویی بوش

E17؛ ارور عدم آبگیری ماشین لباسشویی بوش

E17 از ارورهای ماشین لباسشویی بوش، بیانگر وجود مشکل در سیستم آبگیری دستگاه می باشد که به دلایل مختلفی بروز پیدا می کند، از جمله:

  • مشکل در شیر آب و شلنگ ورودی
  • خرابی شیر برقی

اگر هیچ گونه دانش و تجربه ای در زمینه تعمیر لباسشویی ندارید، به هیچ عنوان برای رفع ارور E17، دست به آچار نشوید و تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش خود را به دست تعمیرکاران کاربلد بسپارید.

E18؛ ارور عدم تخلیه آب لباسشویی بوش

یکی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش این ارور بوده که زمانی نشان داده می‌شود که آب داخل ماشین لباسشویی بوش به موقع تخلیه نشود. دلایل مختلفی می توانند منجر به عدم تخلیه آب از لباسشویی در زمان صحیح شوند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرفتگی مسیرهای خروجی آب
  • انسداد فیلتر ماشین لباسشویی
  • بروز مشکل در پمپ تخلیه

بنابراین به محض مواجهه با ارور E18، ابتدا مسیرهای خروجی آب و سپس فیلتر دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر هیچ یک از آن ها دچار گرفتگی نشده بودند، برای عیب یابی دقیق تر و رفع مشکل به وجود آمده از یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه، کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید» جهت آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی کندی روی لینک کلیک نمایید.

E21 از ارورهای مربوط به موتور ماشین لباسشویی بوش

E21 در لباسشویی بوش، یکی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش بوده که بسیار حساس می‌باشد. این ارور مربوط به موتور دستگاه است. به محض مشاهده این ارور، تنها کاری که باید انجام دهید برقراری تماس با تکنسین حرفه ای و کاربلد است.

E23؛ ارور نشتی آب لباسشویی بوش

E23 از ارورهای ماشین لباسشویی بوش در صورت فعالسازی آکوا استاپ بر روی نمایشگر دستگاه، نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که آکوا استاپ با نشتی آب در لباسشویی، فعال می شود.

E23؛ ارور نشتی آب لباسشویی بوش

نشتی آب به دلایل مختلفی بروز پیدا می کند، از جمله:

  • پارگی یا گرفتگی شلنگ ماشین لباسشویی
  • خرابی پمپ تخلیه
  • بروز مشکل در اتصالات دستگاه

اگر پس از بررسی شلنگ لباسشویی بوش، مطمئن شدید که شلنگ دستگاه، دچار پارگی و یا گرفتگی نشده، تشخیص علت بروز و رفع ارور E23 را به یک فرد کاربلد بسپارید.

E32؛ خطای نامتعادل بودن لباسشویی بوش

یکی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش مربوطه به نحوه پر کردن دیگ آن است. هنگام پر کردن دیگ ماشین لباسشویی بوش حتما از تعادل بار دستگاه اطمینان حاصل کنید؛ در غیر این صورت احتمال نمایش ارور E32 بسیار زیاد خواهد بود. در واقع زمانی که دیگ لباسشویی را بیش از ظرفیت آن پر کنید، این ارور نمایش داده خواهد شد.

ارور e35 لباسشویی بوش

E35 یکی دیگر از ارورهای ماشین لباسشویی بوش است که به دلایلی از قبیل خرابی قفل درب دستگاه و یا میکروسوئیچ بروز پیدا می کند. برای تعمیر اصولی قفل درب و میکروسوئیچ ماشین لباسشویی از یک فردی متخصص کمک بگیرید.

ارور e81 لباسشویی بوش

ارور E81 که یکی از ارورهای ماشین لباسشویی بوش است، نشان از ایرادی در عملکرد دستگاه دارد که به دلایل مختلفی ایجاد می شود. در واقع وجود مشکل در قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی می تواند منجر به نمایان شدن این ارور شود.

به دلیل حساسیت بالای قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش، توصیه می کنیم به هیچ عنوان بدون تخصص کافی، دست به آچار نشوید و از یک تعمیرکار قابل اعتماد، کمک دریافت کنید.

نتیجه گیری بررسی ارورهای ماشین لباسشویی بوش!

طبق آنچه که در این مقاله آموختیم بسیاری از ایرادات ماشین لباسشویی بوش با نمایش ارورهای خاصی نمایان می شوند که رفع برخی از آن ها به راحتی و بدون نیاز به دانش تخصصی امکان پذیر است، اما تشخیص و رفع بسیاری از ارورها، نیاز به تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارد که بنابراین باید به دست تعمیرکاران باتجربه سپرده شود تا مشکل جدی تر و عمیق تری در دستگاه، رخ ندهد.

در آخر شما عزیزان می توانید سوالات و یا تجربیات خود از نحوه رفع ارورهای ماشین لباسشویی بوش را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن