جستجو کردن
جستجو کردن

علل بروز ارور e7 لباسشویی سامسونگ و راه های رفع آن

جدول محتوا

فهرست محتوا

علل بروز ارور e7 لباسشویی سامسونگ و راه های رفع آن
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

لباسشویی‌های هوشمند امروزی در صورتی که با خرابی قطعه‌ای مواجه شوند، شما را به واسطه نمایش خطاهایی روی صفحه نمایشگر مطلع می‌کنند. در واقع مانند مدل‌های قدیمی نیستند که برای عیب‌یابی هر مشکلی نیاز باشد تمام قطعات از هم جدا شده یا اینکه موتور را باز کنند. با این حال برای اینکه بیشتر با ارور e7 لباسشویی سامسونگ آشنا شوید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

خراب شدن هیدرواستات؛ علت ارور e7 در لباسشویی سامسونگ

هیدرواستات لباسشویی سامسونگ

هیدروستات در ماشین لباسشویی سامسونگ، سنسوری است که میزان آب در فرایند آبگیری را تشخیص می‌دهد و با استفاده از فشار آب و میزان آب مصرفی، کنترل می‌کند که چه مقدار آب وارد دستگاه شود. خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی می‌تواند باعث مشکلاتی مانند تکمیل ظرفیت لگن و یا مختل شدن فرایند آبگیری شود.

برای تعمیر هیدرواستات لباسشویی چکار باید کرد؟

برای تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی، بهتر است به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد مراجعه کرد. اما با این حال شما را با روش ها مراحل آن آشنا می کنیم:

  • تست هیدروستات: برای تست هیدروستات، می‌توانید از یک لیوان آب استفاده کنید. در ابتدا، پیچ تنظیم هیدروستات را به حالت بسته قرار دهید. سپس لیوان آب را زیر لوله ورودی آب ماشین لباسشویی قرار داده و دکمه شروع شستشو را فشار دهید. اگر آب به صورت مداوم وارد ماشین شود،هیدروستات به درستی کار می‌کند. در غیر این صورت، باید هیدروستات را تعمیر یا تعویض کرد.
  • تعویض هیدروستات: برای تعویض هیدروستات، ابتدا باید برق ماشین لباسشویی را قطع کرد. سپس پیچ‌های مربوط به هیدروستات را با یک دستگاه پیچ گوشتی باز کرده و هیدروستات قدیمی را با یک هیدروستات جدید جایگزین کنید. در نهایت، پیچ‌های هیدروستات را مجدداً بسته کنید.

خراب شدن برد الکترونیکی؛ دلیل نمایش ارور e7 لباسشویی سامسونگ

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی یکی از قطعات حساس و مهم بوده که در صورت خرابی، ممکن است باعث از کار افتادن دستگاه شود. برای تشخیص خرابی برد الکترونیکی، باید به علائم خرابی دقت کرد. برخی از علائم خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی عبارتند از: عدم روشن شدن دستگاه، عدم پاسخگویی دستگاه به دستورات، خاموش شدن دستگاه در حین کار و یا نمایش علائم خطا روی صفحه نمایش.

بیشتر بخوانید» تمامی لباسشویی های هوشمند موجود در بازار، برای اینکه رضایت کاربر را از نتیجه شستشو به خود جذب کنند، برای هر مدل از لباس و پارچه برنامه شستشوی مختص به خودش را درنظر گرفته اند. در این میان برتد سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نیست؛ به همین خاطر برای آشنایی با ۱۳ برنامه شستشوی لباسشویی سامسونگ روی لینک کلیک کنید.

خراب شدن برد الکترونیکی باید تعویض شود یا تعمیر؟

برد لباسشویی سامسونگ

زمانی که برد الکترونیکی لباسشویی دچار مشکل شود، بدون شک نیاز به تعویض قطعه دارد. پس برای تعویض برد الکترونیکی، ابتدا باید برق ماشین لباسشویی را قطع کرد. سپس پیچ‌های مربوط به برد الکترونیکی را با یک دستگاه پیچ گوشتی باز کرده و برد قدیمی را با یک برد الکترونیکی جدید جایگزین کنید.

ارور e7 لباسشویی سامسونگ دلیل خرابی شیربرقی ماشین

زمانی که شیر برقی لباسشویی خراب شود هم ارور e7 روی نمایشگر ظاهر خواهدشد. با این حال عوامل دیگری هم وجود دارد که خراب شدن شیر برقی را به شما می‌گوید:

  • عدم آبگیری: در صورتی که شیربرقی دچار خرابی شده باشد، ممکن است ماشین لباسشویی آب را نگیرد و عملکرد آن مختل شود.
  • نشتی آب: در برخی موارد، شیربرقی ممکن است دچار نشتی آب شود که می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه شود.
  • عدم تخلیه آب: در صورتی که شیربرقی دچار خرابی شود، ممکن است ماشین لباسشویی آب را تخلیه نکند و باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه شود.
  • آبگیری مداوم: در برخی موارد، شیربرقی ممکن است آب را به صورت مداوم بگیرد که باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه شود.

تعمیر و تعویض شیربرقی، باعث برطرف شدن ارور e7 لباسشویی سامسونگ

همانطور که گفته شد یکی از دلایل نمایش این ارور روی نمایشگرهای سامسونگ خرابی شیر برقی است. به همین خاطر تعمیر یا تعویض این قطعه به برطرف کردن این خطا کمک خواهدکرد. درصورتی که شیربرقی دچار نشتی آب باشد، با استفاده از چسب می‌توان از نشتی آن جلوگیری کرد.

اما اگر دچار خرابی شده باشد، تنها راه برطرف کردن این خطا، تعویض شیر توسط تکنسین‌های مجرب آرین تعمیر، در نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد است. چراکه انتخاب قطعه‌ای سالم و متناسب با مدل دستگاه، تنها موردی است که به عمر مفید این وسیله کمک خواهد کرد.

کلام پایانی

برطرف کردن ارور e7 در ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله خطاهایی است که با آن مواجه خواهید شد. برای برطرف کردن این خطاها می توانید از تمام روش های گفته شده استفاده کرد اما بهترین راه اعتماد به آرین تعمیر است.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن