جستجو کردن
جستجو کردن

تمامی ارورهای ماشین لباسشویی بکو

جدول محتوا

فهرست محتوا

تمامی ارورهای ماشین لباسشویی بکو
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

تمامی ارورهای ماشین لباسشویی بکو

در اینجا روش تعمیر ماشین لباسشویی بکو به کمک کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو که بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود، ذکر شده اند.

در این مقاله با آرین تعمیر همراه باشید . ارور ماشین لباسشویی بکو به شما و تعمیرکاران کمک می کند که سریعتر به مشکل ایجاد شده در لباسشویی پی ببرید. کدهای خطا لیست شده است تا شما با مشاهده هر کدام از این کدهای خطا بر روی دستگاه خود متوجه علت ارور و روش تعمیر شوید.

مهم نیست که چقدر یک لباسشویی با کیفیت باشد، ارور همیشه دیر یا زود در لوازم خانگی برقی رخ می دهد. با این حال، خبر خوب در مورد ماشین های لباسشویی بکو این است که کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو به شما اجازه می دهند تا به راحتی ارور بوجود آمده و علت آن را شناسایی کنید. آرین تعمیر نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در مشهد تمام کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو را برای شما فراهم کرده است تا شما و تعمیرکاران مجرب به راحتی بر اساس ارور نمایش داده شده علت و رفع ارور و روش تعمیر لباسشویی را شناسایی کنید.

 

دلیل کد خطا و ارور ماشین لباسشویی بکو

آرین تعمیر نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در مشهد آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما مشتریان عزیز در تمامی نقاط شهر مشهد است. در صورت خراب شدن لباسشویی بکو یا مواجه شدن با کدهای خطا لباسشویی بکو و نیاز به تعمیر با نمایندگی بکو تماس بگیرید و تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران آرین تعمیر بسپارید.

سیستم کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو بسیار ساده است و کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو از E1 تا E18 دسته بندی می شوند. اگر شما خودتان می توانید ارور بوجود آمده را برطرف کنید، شما فقط باید دکمه شروع را برای پاک کردن اروری بوجود آمده نگه دارید. به یاد داشته باشید اگر شما نمی توانید ارور ماشین لباسشویی بکو را برطرف کنید یا به اندازه کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو اعتماد به نفس ندارید، آرین تعمیر ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو، می تواند به شما کمک کند!
مجموعه آرین تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با کادری مجرب از تکنیسین ها و مهندسین مکانیک و برق آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای دسترسی آسان کاربران، فهرست ارورهای ماشین لباسشویی بکو (Beko) و علت احتمالی هر کدخطا در جدول زیر گردآوری شده است. در صورتی که دانش و تخصص کافی در زمینه تعمیرات ندارید، برای رفع این ایرادات، از یک تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی بکو کمک بگیرید.

 

چک کردن ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

زمانیکه ارور E1 ماشین لباسشویی بکو بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود خطایی در NTC شناسایی شده است و نشان دهنده مشکلی در سیم کشی ترمیستور است .

NTC مداری است که دمای دستگاه را کنترل میکند .

بررسی و رفع این مشکل کاری تخصصی است و آن را به متخصصین بسپارید . برای تعمیرات ماشین لباسشویی بکو کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان متخصصین ما اقدام به تعمیر و رفع ارور E1 لباسشویی بکو کنند .

دلیل ارور E2 لباسشویی بکو

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده مشکلی در گرمکن دستگاه است که آب به درستی گرم نمیشود یا امکان دارد مانند کد خطای E1 مشکلی در سیم کشی را نشان دهد .

برای رفع کد خطای E2 اگر میخواهید خودتان مشکل را برطرف کنید با مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بکو مشکل گرمکن دستگاه یا سیم کشی را برطرف کنید اما ما به شما پیشنهاد میکنیم برای رفع ارور لباسشویی بکو کار را به متخصصین بسپارید .

علت ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

کد خطای E3 لباسشویی بکو نیز مانند ارور E1 و E2 نشان دهنده مشکلی در گرمکن آب است با این تفاوت که یک جریان ثابت گرما وجود دارد .

برای رفع ارور E3 لباسشویی بکو باید رله برد کنترل و سیم کشی بررسی شود که کاری تخصصی است و باید رفع ارور لباسشویی بکو را به متخصصین بسپارید .

بررسی کد خطای E4 لباسشویی بکو

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده چند مشکل متفاوت در دستگاه است که در نهایت همه آنها مربوط به مشکل در آبگیری ماشین لباسشویی است .

زمانیکه کد خطای E4 بر روی صفحه نمایش مشاهده میشود میتواند به دلایل زیر باشد .

معیوب شدن شیر ورودی آب
بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
معیوب شدن برد

برای رفع ارور E4 لباسشویی بکو موارد زیر را بررسی کنید .

شلنگ ورودی آب را بررسی کنید دچار قطعی یا پیچ خوردگی نشده باشد .
شیر ورودی آب را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که باز است .
اگر مشکل برطرف نشد با متخصصین تماس بگیرید تا جهت بررسی و رفع ارور لباسشویی بکو اقدامات لازم را انجام دهند .

خطای E5 لباسشویی بکو

زمانیکه کد خطای E5 لباسشویی بکو مشاهده میشود نشانگر این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست که به دلایل زیر اتفاق میافتد .

انسداد در فیلتر یا شیلنگ تخلیه
انسداد شیلنگ فاضلاب و لوله کشی زیر سینک
خرابی پمپ تخلیه
معیوب شدن برد

اخطار E6 یا E60 لباسشویی بکو

قبل از مشاهده ارور E6 یا E60 ماشین لباسشویی بکو امکان دارد متوجه لرزش دستگاه خود شوید . کد خطای E6 و هر خطایی که با ۶ شروع میشود نشان دهنده مشکل در موتور دستگاه است که ماشین لباسشویی نمیتواند چرخه شست و شوی خود را به اتمام برساند .

گاهی اوقات امکان دارد این خطا مربوط به سیستم گرمایش یا خرابی برد باشد که برای رفع ارور لباسشویی بکو میتوانید از خدمات ۲۴ ساعته نمایندگی تعمیرات بکو استفاده کنید .

 

ارور E7 ماشین لباسشویی بکو

ارور E7 ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده مشکل در سنسور تشخیص سطح آب است .

این مشکل باعث میشود آب در ابتدای شروع چرخه شست و شو خالی شود یا اصلا دستگاه چرخه شست و شو را شروع نکند .

برای رفع ارور لباسشویی بکو با متخصصین تماس بگیرید تا سنسور سطح آب را چک کنند در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنند .

 

بررسی کد ارور E8 ماشین لباسشویی بکو

نمایش کد ارور E8 لباسشویی بکو بر روی صفحه نمایش دستگاه میتواند به دلایل متفاوتی باشد اما معمولا نشان دهنده پر نشدن ماشین لباسشویی از آب است .

برای رفع ارور E8 لباسشویی بکو موارد زیر را بررسی کنید .

بررسی شلنگ پشت ماشین لباسشویی ( امکان دارد دچار خمیدگی یا گرفتگی شده باشد )
از باز بودن شیر ورودی آب اطمینان حاصل کنید .
فیلتر را تمیز کنید .
دریچه ورودی آب را چک کنید امکان دارد معیوب شده باشد .
قطعی یا فرسودگی اتصالات داخلی
معیوب شدن برد

رفع ارور E9 لباسشویی بکو

ارور E9 ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده مشکلی در قفل درب است . این مشکل گاهی اوقات به سادگی برطرف میشود و گاهی اوقات رفع این مشکل بسیار پیچیده است و مربوط به قطعات الکترونیکی درب میشود که حتما باید توسط تکنسین های ماهر انجام شود .

گاها خرابی برد نیز میتواند علت ارور E9 ماشین لباسشویی بکو باشد که برای رفع ارور لباسشویی بکو باید اقدام به تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی کنید .

 

بررسی و عیب یابی ارور E10 لباسشویی بکو

نمایش کد خطای E10 لباسشویی بکو نیز مانند ارور E9 مربوط به مشکلات بسته نشدن درب است .

ارور E10 نشان دهنده گیر کردن درب است که برای رفع ارور E10 لباسشویی بکو باید موارد زیر را بررسی کنید .

ابتدا دستگاه را ریست کنید امکان دارد مشکل برطرف شود .
بررسی قفل درب ماشین لباسشویی
بررسی زبانه و میکروسویئچ درب
بررسی اتصالات الکتریکی کنترلر درب و تعویض آنها در صورت قطعی
برد الکتریکی چک شود امکان دارد معیوب شده باشد .

علت ارور E11 در ماشین لباسشویی بکو

ارور E11 ماشین لباسشویی بکو بسیار پیچیده است و حتما باید توسط متخصصین بررسی شود معمولا این کد خطا مربوط به مشکلاتی در موتور است و گاها میتواند مربوط به قطعی اتصالات یا خرابی برد باشد .

برای رفع ارور E11 لباسشویی بکو باید موتور بطور کامل بررسی شود و در صورت خرابی اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر شود .

موتور یکی از اصلی ترین قطعات ماشین لباسشویی است که اگر با مشکلی روبه رو شود میتواند روی عملکرد قطعات دیگر نیز تاثیر بگذارد به همین خاطر خرابی موتور میتوانید دلیل نمایش کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو باشد .

 

منشع ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

نمایش ارور E17 ماشین لباسشویی بکو بر روی صفحه نمایش نشان دهنده وجود مقدار زیاد کف در ماشین لباسشویی است که خوشبختانه به آسانی قابل رفع است .

برای رفع ارور E17 لباسشویی بکو کافی است یک چرخه شست و شو بدون مواد شوینده را فعال کنید تا کف اضافی از دستگاه خارج شود .

استفاده از مواد شوینده نامرغوب یا استفاده بیش از حد مواد شوینده باعث تولید کف بیش از حد میشود که میتواند به دستگاه آسیب های جدی وارد کند .

 

علت کد اخطار E18 لباسشویی بکو

کد خطای E18 لباسشویی بکو نشان دهنده مشکل در بار نامتعادل است که امکان دارد ماشین لباسشویی حین شست و شو متوقف شود یا دیگ نچرخد .

برای رفع ارور E18 لباسشویی بکو کافی است دستگاه را از پریز برق جدا کنید و بارها را تخلیه و مجددا دستگاه را بارگیری کنید و دستگاه را روشن کنید . همچنین از تراز بودن ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید .

 

چگونگی رفع کد خطای E40-E41 لباسشویی بکو

کد خطای E40 و E41 لباسشویی بکو نشان دهنده مشکلات درب است که در پایین مواردی که دلیل نمایش دادن ارور E40 میشود را توضیح داده ایم .

درب ماشین لباسشویی باز است یه به درستی بسته نشده است .
پر کردن بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی از بار
خرابی قفل درب

چگونگی عیب یابی ارور E80 لباسشویی بکو

زمانیکه ارور E80 ماشین لباسشویی بکو نمایش داده میشود یعنی چرخه شست و شو اشتباه انتخاب شده است یا ولوم انتخاب چرخه بین دو چرخه گیر کرده است .

کد خطای E80 لباسشویی بکو در برخی از مدل ها به صورت عدد ۸ چشمکزن نشان داده میشود . برای رفع ارور E80 لباسشویی بکو کافی است دستگاه را خاموش کنید و مجددا چرخه شست و شوی صحیح را انتخاب کنید .

 

رفع خطای EF0-EFO-EF3 لباسشویی بکو

ارور EF0 یا EF3 به عنوان کد خطای لباسشویی بکو است که به معنای استفاده بیش از حد از مواد شوینده است که باعث تولید کف زیاد در دستگاه میشود .

برای رفع ارور لباسشویی بکو کافی است یک چرخه شست و شو بدون استفاده از مواد شوینده فعال کنید تا کف از دستگاه خارج شود و حتما از مواد شوینده مرغوب استفاده کنید .

 

رفع کد خطای EH0-EH1-EH2-EH3 و EB0 لباسشویی بکو

کدهای خطای EH و EB لباسشویی بکو به معنای مشکل در منبع تغذیه است که هر کدام از عددها مربوط به ولتاژ تغذیه است که در جدول پایین به معانی این کدها میپردازیم .

EH0 مشکل در منبع تغذیه
EH1 فرکانس منبع تغذیه خارج از محدوده است
EH2 ولتاژ منبع تغذیه زیاد است
EH3 ولتاژ منبع تغذیه کم است
EB0 ولتاژ منبع تغذیه بسیار کم است

دلیل کد خطای C1 لباسشویی بکو

ارور C1 ماشین لباسشویی بکو به معنای جمع شدن آب در ماشین لباسشویی یا عدم تخلیه است . این مشکلی کمی پیچیده است و وبرای رفع ارور لباسشویی بکو باید کار را به متخصصین بسپارید تا مشکل دستگاه شما بررسی و رفع شود .

علت ارور C1 ماشین لباسشویی بکو موارد زیر است .

خرابی شیر برقی
خرابی برد
کثیفی فیلتر
خرابی پمپ تخلیه
مسدود شدن پمپ تخلیه
خرابی هیدروستات
مسدود شدن شلنگ تخلیه
مسدود شدن چاه فاضلاب
علت اخطار C2-E20-E21 لباسشویی بکو
ارور C2-E20-E21 لباسشویی بکو مشکلات پمپاژ را نشان میدهد .

برای رفع ارور لباسشویی بکو باید پمپ تخلیه بررسی شود در صورت تجمع زباله در پشت پمپ آن ها را جمع آوری کرده زیرا باقی ماندن زباله ها باعث سوختن پمپ تخلیه میشود .

نشان های ارور C2-E20-E21

تخلیه آب انجام نمیشود
دیگ نمیچرخد
از ماشین لباسشویی صدای غیر عادی به گوش میرسد
کد ارور C3-E30 لباسشویی بکو
نمایش ارور C3-E30 بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده جمع شدن آب در زیر یا داخل لباسشویی است که این ارور به دلایل متفاوتی اتفاق میافتد که حتما باید توسط تکنسین های ماهر بررسی شود تا بتوانند مشکل مورد نظر را بررسی کنند .

اگر برای رفع ارور ماشین لباسشویی بکو با مشکل روبه رو شده اید میتوانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما جهت بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما به محل اعزام شوند .

دلیل ارور C9-F9 لباسشویی بکو

ارور C9-F9 ماشین لباسشویی بکو به دلیل عدم تعادل لباسها در طول چرخه شست و شو است .

زمانیکه لباسها بطور نامناسب در ماشین لباسشویی توزیع شوند یعنی لباسهای سبک و سنگین را از هم جدا نمیکنید این مشکل پیش می آید و تعادل وزن در دیگ رعایت نمیشود و باعث لرزش ماشین لباسشویی و گاها مشکلات جدی تر میشود که برای رفع ارور لباسشویی بکو میتوانید با ما تماس بگیرید تا تکنسین های ما جهت تعمیر دستگاه شما به محل اعزام شوند .

کلام آخر

اگر نیاز به خرید و تهیه لوازم و قطعات ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی دارید می توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی آرین پارت ۲۴ نیاز خود را برطرف نمایید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن