جستجو کردن
جستجو کردن

آشنایی با ۱۳ برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

جدول محتوا

فهرست محتوا

آشنایی با 13 برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

زمانی که ماشین لباسشویی خود را نصب می‌کنید با انواع و تعداد زیادی از دکمه‌ها مواجه خواهیدشد که شاید فقط از دو یا سه تای آن‌ها استفاده کنید. چراکه از عملکرد و تاثیر هرکدام‌شان در شستشو اطلاعی نداشته باشید. پس وقت آن رسیده که با ۱۳ برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا شوید تا هدف طراح را از تعبیه هر دکمه را متوجه شوید.

برنامه Cotton در ماشین لباسشویی سامسونگ

 

لباسشویی‌های امروزی برای هرکدام از انواع پارچه، برنامه مخصوصی را درنظر گرفته‌اند. به همین منظور می توانید برای شستن لباس های کتان یا رنگی با درصد آلودگی متوسط، از برنامه Cotton لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

برنامه Synthetic مخصوص پارچه های مصنوعی در ماشین لباسشویی سامسونگ

شستن لباس‌هایی با الیاف مصنوعی، نیاز به دمای آب ۶۰ درجه و مدت زمانی ۸۰ دقیقه‌ای دارد. به همین خاطر برند سامسونگ برنامه Synthetic را برای این دست از البسه تعبیه کرده است. گاهی این تصور پیش می‌آید که فشار دادن دکمه‌های مختلف روی لباسشویی و استفاده از برنامه‌های مختلف آن، باعث می‌شود تنظیمات دستگاه بهم ریخته و نیازمند مراجعه به نمایندگی‌های تعمیر لباسشویی در مشهد شود. اما باید بدانید این تصور کاملا اشتباه است چراکه به کاربردن نابجا از برنامه هاست که باعث خرابی سیستم خواهدشد.

لباس های پشمی را با برنامه  Woll ماشین لباسشویی سامسونگ بشویید

از اسم این برنامه مشخص است که می‌تواند بهترین انتخاب برای البسه پشمی باشد. دمای آب برای شستن این نوع از پارچه نباید کمتر از ۴۰ درجه بوده و شستشو باید در مدت زمان پایینی انجام شود. برای شستن لباس‌های پشمی باید حواستان به ظرفیت لباسشویی باشد. چراکه پرکردن بیش از اندازه دیگ، می‌تواند در چرخش آن به هنگام شستشو موتور فشار وارد کند. البته این مورد در ماشین لباسشویی‌های بدون تسمه کمتر دیده می‌شود.

ماشین لباسشویی سامسونگ Baby Care را برای شستن در نظر دارد

 

آشنایی با 13 برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

کودکان شما دارای پوست‌های حساسی هستند. به همین خاطرباید از برنامه‌ای خاص در لباسشویی برای شستن البسه نوزادان استفاده کنید. با تنظیم برنامه Baby Care دمای آب به ۶۰ درجه سانتیگراد خواهد رسید تا همه باکتری‌ها و آلودگی‌ها را از بین خواهدبرد.

شستشوی بهینه با Eco Drum Clean ماشین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی‌های سامسونگ علاوه بر شستن البسه، برای تمیز و ضدعفونی کردن فضای داخلی‌شان هم برنامه‌ای درنظر گرفته‌اند. استفاده از این برنامه باعث می‌شود شما کمتر برای نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد مراجعه کنید. هرچند برای مدل‌های قدیمی‌تر باید متناسب با میزان استفاده، نسبت به سرویس کردن دوره‌ای آن توجه داشته باشید.

Delicateبرنامه مخصوص برای لباس های ظریف در ماشین لباسشویی سامسونگ

لباس‌هایی که از الیاف ظریف‌تر و نازک‌تری بافته شده‌اند را تا قبل از این مجبور بودند با دست بشویند. تا جاییکه لباسشویی سامسونگ برنامه Delicate را به دستگاه‌های خود اضافه کرد. این برنامه لباس‌های ظریف را با کمترین دور موتور و پایین‌ترین دما می‌شوید.

Rinse & Spin برنامه ای برای آبکشی و خشک کردن در ماشین لباسشویی سامسونگ

شاید بخواهید البسه را خودتان بشویید و فقط از خشک‌کن لباسشویی استفاده کنید. در این حالت بایدلباس را داخل لباسشویی قرار داده و برنامه را روی Rinse &  Spin تنظیم کنید. توجه داشته باشید که بعداز اتمام پروسه، درب لباسشویی را باز بگذارید تا داخل دیگ کاملا خشک شود. این مورد یکی از مهم‌ترین فاکتورهای نگهداری از لباسشویی به حساب می‌آید.

ماشین لباسشویی سامسونگ Bedding را برای شستن کالای خواب در نظر دارد

زمانی که این برنامه را روی لباسشویی تنظیم کردید، می‌توانید تا وزن ۲ کیلوگرم لباس را داخل دیگ قرار دهید. سپس Bedding را از روی پنل دستگاه انتخاب کرده و کالای خواب را بشویید.

Air Wash-Deodorization & Sanitization برنامه لباسشویی سامسونگ برای ضدعفونی و خوشبو کننده لباس

ماشین لباسشویی سامسونگ ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی برای کابران خود دارد. مثل اینکه با به کار بردن Air Wash-Deodorization & Sanitization این امکان را فراهم می کند تا لباس‌هایتان بدون استفاده از مواد شوینده و شستشو خوشبو شود.

Dark garment برنامه لباسشویی سامسونگ برای البسه تیره

برنامه شستشو لباس های تیره

درکنار استفاده از مواد شوینده مخصوص البسه تیره، لباسشویی سامسونگ برنامه‌ای خاص را برای این دسته از لباس‌ها به منظور حفظ رنگ و بافت الیافشان در مدل‌های جدید تولیدات خود ارائه کرده است.

شستن لباس های بیرونی با Outdoor Care ماشین لباسشویی سامسونگ

توجه طراحان لباسشویی به انواع مختلف پارچه تا به جایی رسیده است که شستن لباس‌های بیرونی با جنس اسپندکس، کششی، میکروفیبر و لباس‌های ورزشی هم برنامه شستشوی ویژه‌ی خود را دارد.

اگر لباس های تان خیلی کثیف نیست، از Daily Wash ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید

این برنامه از شستشو در لباسشویی سامسونگ بیشتر در تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراکه معمولا در فصول گرم، این بوی عرق است که باعث می‌شود لباس‌ها به شستشو نیاز داشته باشند و نه آلودگی و کثیفی. مدت زمان این پروسه کوتاه و در دمایی معمولی انجام خواهدشد.

ماشین لباسشویی سامسونگ Super Eco Wash  را برای دوستداران محیط زیست در نظر دارد

Super Eco Wash در لباسشویی سامسونگ در کنار داشتن عملکردی فوق العاده، کمترین میزان مصرف برق را داشته باشید. زمانی که لکه‌های روی لباس قابل تمیز شدن باشند اما باید مدت زمان شستشو را تا ۹۰ دقیقه افزایش داد.

کلام پایانی

طراحان و تولیدکنندگان ماشین لباسشویی برنامه‌ها و دکمه‌های مختلفی را برای بهینه‌تر شدن این وسیله در نظرگرفته‌اند. استفاده از هرکدام از این برنامه‌ها باعث می‌شود شستشو بهتر انجام شده و در نتیجه آسیب کمتری به الیاف لباس وارد شود. از آنجاییکه لباسشویی یک سیستم به هم پیوسته با اجزایی کاملا مرتبط است، به کار بردن درست هرکدام از این برنامه‌ها بر عمر مفید وسیله اضافه خواهدکرد.

اگر نیاز به قطعات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دارید ؛ می توانید با متخصصین مجرب آرین پارت۲۴ تماس گرفته و نیاز خود را برطرف نمایید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن