جستجو کردن
جستجو کردن
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

آموزش شستن پالتو با ماشین لباسشویی

از جمله مشکلاتی که با آن در فصل زمستان مواجه خواهیدشد، شستن پالتو است. زیرا نوع پارچه و دوخت پالتو به گونه‌ای خواهدبود که اگر به درستی شسته نشود یا روشی نامناسب برای شستشو در نظر گرفته شود، مدت زمان کوتاه‌تری می‌توانید از آن استفاده کنید. ضمن اینکه برخی ترجیح می‌دهند شستن پالتو را به خاطر رعایت اصول نگهداری، به خشکشویی‌ها بسپارند. مورد دیگر آن که با توجه به نوع پارچه‌ای که در پالتو استفاده شده، در زمستان مدت زمان بیشتری را برای خشک شدن این لباس نیاز دارد. به همین خاطر با در نظر گرفتن همه این موارد، آموزش شستن پالتو با ماشین لباسشویی موضوعی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

آموزش شستن پالتو فوتر با ماشین لباسشویی

بطور کلی ۸۰% از پالتوهای موجود در بازار، از جنس فوتر هستند. اما شستن این جنس از پارچه پالتو نیازمند رعایت اصولی است که می‌توان با آشنایی با ۱۳ برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ، تنها با زدن دکمه استارت، شستن پالتو را آغاز کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شستن پالتو، تمام لکه‌های روی لباس را از بین برده و بعد آن را داخل لباسشویی قرار دهید.

بیشتر بخوانید» هرچند شستن پالتو با ماشین لباسشویی کار را برای شما راحت‌تر خواهد کرد، اما به منظور جلوگیری از نیاز این دستگاه به تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد، بهتر است قبل از هرکاری به ظرفیت دستگاه توجه داشته باشید تا از خراب شدن آن به دلیل بی‌توجهی به ظرفیت لباسشویی جلوگیری شود.

نحوه شستن پالتو با ماشین لباسشویی

نحوه شستن پالتو پشمی با ماشین لباسشویی؛ با کندترین دور موتور

برای شستن پالتو پشمی با لباسشویی، قبل از هرکاری باید از برسی برای تمیزکردن سطح پارچه استفاده کنید. با این کار به نگهداری از ماشین لباسشویی کمک خواهیدکرد. زیرا مانع از این می‌شوید که آلودگی‌ها و پرزهای اضافه وارد فیلتر تخلیه لباسشویی شوند. دیگر موردی که باید برای شستن پالتو با لباسشویی مدنظر قرار دهید، استفاده از آب سرد و انتخاب شوینده‌ای ملایم است. معمولا به منظور جلوگیری از باقی ماندن پودر روی لباس، از بین پودر لباسشویی یا مایع لباسشویی، مایع شوینده پیشنهاد خواهدشد. دمای آب را روی ۳۰ درجه و کندترین دور موتور تنظیم کرده تا فرایند شستشو آغاز شود.

شستن پالتو چرمی با ماشین لباسشویی؛ خاص ترین روش شستشو

همه ما می‌دانیم که چرم یکی از خاص‌ترین جنس‌های پارچه بوده که روش خاصی را هم برای شستشو دارد. زیرا اولین باری که با کاپشن چرمی کثیف‌تان مواجه می‌شوید، بهتر است شستن آن با ماشین لباسشویی و مواد شوینده را به عنوان آخرین مرحله در نظر بگیرید. در ابتدا بایستی سعی کنید با استفاده از اسفنجی آغشته به مواد شوینده، لکه‌های ایجاد شده را از بین ببرید. به این نکته توجه داشته باشید که کاپشن چرمی را نباید به طور کامل داخل آب فرو ببرید. در واقع تنها زمانی می‌توان پالتو چرمی را بطور کامل شست که از بین بردن کثیفی و آلودگی راهی به جز شستن کامل نداشته باشد. در این شرایط هم باید از کمترین ماده شوینده استفاده شود تا چرم دچار ترک خوردگی یا آسیب‌هایی از این قبیل نشود.

شستن پالتو خزدار با ماشین لباسشویی؛ شستشو با آب سرد

قبل از اینکه پالتو خزدار را داخل لباسشویی قرار دهید، با استفاده از برسی نرم، آن را تمیز کرده و لباس را بصورت پشت ورو داخل دستگاه قرار دهید. پالتوهای خزدار به دلیل حساسیتی که در جنس پارچه دارند، بایستی با آب سرد شستشو شوند. بعد از پایان فرایند شستشو، باید آن را در فضای آزاد قرار داد تا بطور کامل خشک شود. می توانید از نرم کننده و مواد شوینده ملایم هم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید» به منظور آشنایی بیشتر با نکات مهم درباره شستن لباس با آب سرد، برای شستشو پالتو خزدار، پشمی و… با لباسشویی می‌توانید روی لینک داده شده کلیک کنید.

سخن پایانی

شستن پالتو با ماشین لباسشویی هم اصول خاص خودش را دارد. به همین خاطر می‌بایست به منظور جلوگیری از آسیب دیدن بافت پارچه و دستگاه، پیشنهاد می‌شود، تمامی مراحل را در نظر بگیرید.

اگر نیاز به قطعات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دارید ؛ می توانید با متخصصین مجرب آرین پارت۲۴ تماس گرفته و نیاز خود را برطرف نمایید.

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن