جستجو کردن
جستجو کردن

مزایا و معایب ماشین لباسشویی بدون تسمه

ماشین لباسشویی بدون تسمه، از فناوری‌های جدید و پیشرفته‌ای بهره می‌برد که در آن از هیچگونه اتصال زنجیری یا تسمه‌ای استفاده نمی‌شود. این مدل ماشین لباسشویی به دلیل مزایایی همچون کاهش لرزش، کاهش مصرف انرژی، کاهش صدای تولیدی و استفاده از موتوری پرقدرت، جایگزین مناسبی برای مدل‌های قدیمی‌تر است. با این حال، ماشین لباسشویی‌های بدون تسمه به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و سنسورهای دقیق، قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های تسمه‌دار دارند. برندهای معروفی همچون ال جی، سامسونگ، بوش و پاکشوما از این فناوری در محصولات خود استفاده می‌کنند. در صورت بروز مشکل، توصیه می‌شود از خدمات نمایندگی‌های معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی استفاده کنید تا از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری شود.

فهرست محتوا

جدول محتوا

مزایا و معایب ماشین لباسشویی بدون تسمه

روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

ماشین لباسشویی بدون تسمه بدون شک یکی از مهم‍ترین وسایلی که امروزه پای ثابت وسایل برقی هرخانه‌ای به حساب می‌آید، ماشین لباسشویی خواهدبود. در چندسال گذاشته تمام لباسشویی‌های موجود در بازار به واسطه تسمه پروسه شستشو را انجام می‌دادند. اما باتوجه به معایب این وسیله، تولیدکنندگان را مجاب کرد تا ماشین لباسشویی بدون تسمه تولیدکرده و به‌فروش برسانند. اگر شما هنوز هم از ماشین لباسشویی تسمه‌دار استفاده می‌کنید و جایگزین کردن آن برای شما هزینه زیادی دربردارد، به شما توصیه می‌کنیم که به هنگام مواجه با مشکل، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد کمک بگیرید.

برای اینکه بتوانید تصمیم درستی در خرید گرفته و بودجه خود را به درستی هزینه کنید، لازم است از مزایا و معایب ماشین لباسشویی بدون تسمه اطلاعات بیشتری دراختیار داشته‌باشید.

ماشین لباسشویی بدون تسمه (Direct Drive)

ماشین لباسشویی بدون تسمه از هیچ اتصالی در ساختار و پیکربندی آن استفاده نمی‌شود. با این حال این وسیله درکنار مزایای زیادی که دارد، از معایبی هم برخوردار است که در ادامه به آن اشاره خواهیم‌کرد.

ماشین لباسشویی بدون تسمه (Direct Drive)

ماشین لباسشویی بدون تسمه سبک تر از لباسشویی تسمه دار

ساختار داخلی بدون تسمه و عدم وجود هرگونه اتصال زنجیری و تسمه‌ای، تاثیر بسیاری در وزن این وسیله دارد. در حقیقت موتور مخصوص و Flywheel با سیم‌پیچی بزرگ نیرو را به شفت لباسشویی وارد می‌کند. همین موتور و سیستم جایگزین اتصالات تسمه‌ای شده و باعث شده تا عملکرد آن افزایش پیدا کند. علاوه براین وزن کمتری هم نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارند.

کاهش لرزش لباسشویی بدون تسمه

از دیگر مواردی که باعث برتری لباسشویی بی‌تسمه به مدل‌های تسمه‌دار شده، کاهش لرزش دستگاه هنگام شستشو است. به‌این‌خاطرکه قدرت لازم برای چرخاندن دیگ مستقیم از Direct Drive منتقل شده و قطعات مکانیکی در آن حذف شده است.

در صورتی که لباسشویی ایندزیت شما با مشکل لرزش مواجه است، به شما توصیه می‌کنیم که از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در مشهد گروه آرین تعمیر استفاده نمایید.

کاهش لرزش لباسشویی بدون تسمه

کاهش مصرف انرژی در ماشین لباسشویی بدون تسمه

در لباسشویی های بدون تسمه به دلیل حذف بعضی از قطعات و اتصالات میزان انرژی مصرفی کاهش پیدا کرده است؛ بنابراین تمام انرژی بین واحدهای تقسیم‌بندی می‌شود و همین امر باعث شده تا راندمان انرژی در لباسشویی افزایش پیدا کند.

کاهش میزان صدای تولید شده در ماشین لباسشویی بدون تسمه

در بسیاری از تبلیغات ماشین لباسشویی علاوه بر کاهش لرزش دستگاه، به کاهش صدای ایجاد شده هنگام فرایند شستشو اشاره می‌شود. چراکه اکثر کاربران از میزان صدای تولیدشده ناراضی هستند و این سبب شده تا رو به خرید مدل‌های جدید لباسشویی بیاورند. درواقع به کار بردن تکنولوژی Direct Drive علاوه بر کاهش میزان لرزش، بخش زیادی از صدا را هم کم کرده است.

استفاده از موتوری پرقدرت در لباسشویی بدون تسمه

باتوجه به طراحی و فناوری به کاربرده شده در این مدل، به دلیل حذف اتصالات و قطعات اضافی، تولیدکنندگان تمرکز بیشتری بر قدرت و سرعت موتور گذاشتند. ضمن اینکه استفاده از سنسورهای پیشرفته این امکان را فراهم کرده تا برنامه‌های شستشو با دقت بیشتری انجام شود.

بیشتر بخوانید» برای آشنایی با کد خطاهای ماشین لباسشویی بوش و دلایل بروز آن‌ها می‌توانید روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

افزایش کیفیت شستشو و تنوع برنامه ها نتیجه خرید لباسشویی بدون تسمه

لباسشویی‌هایی که در ساختار داخلی خود از تسمه‌ای استفاده نشده، برنامه‌های متنوع‌تری را برای رضایت بیشتر کاربران از نتیجه عملکرد تعبیه کرده‌اند. این مدل‌ها درکنار صرفه‌جویی در مصرف برق، از آب کمتری هم استفاده می‌کند. همچنین دور موتور قدرتمند آن تا ۲۰۰۰ دور در دقیقه می‌تواند البسه را تا حدود زیادی خشک کند.

 

معایب ماشین لباسشویی بدون تسمه

قطعا استفاده از این مدل لباسشویی در کنار مزایا، ویژگی‌های منفی هم دارد. این موارد شامل:

ماشین لباسشویی بدون تسمه گران تراز لباسشویی تسمه دار است

در کنار کیفیت و برند که زمان خرید لباسشویی، فاکتور مهم دیگر قیمت این وسیله برقی است. با درنظر گرفتن اینکه در لباسشویی‌های جدید و بدون تسمه از تنوع برنامه شستشو و به روزترین تکنولوژی‌ها استفاده شده، پرداخت هزینه بیشتر منطقی به نظر می‌رسد.

حذف تسمه در این وسیله باعث جایگزینی سنسورهای حرکتی بسیار دقیق شده تا کنترل دقیق‌تری بر چرخ دنده‌ها داشته‌باشند. چراکه در نبود تسمه باید سیگنال‌های ورودی و خروجی موتور با حساسیت بیشتری تشخیص داده‌شود.

بهترین ماشین لباسشویی بدون تسمه ایرانی یا خارجی

حال که با ‌ویژگی‌های این مدل از لباسشویی آشنا شدید، لازم است بدانید تمام برندهای معتبر ایرانی و خارجی سعی در استفاده این تکنولوژی در محصولات خود دارند. اما بهترین این برندها عبارتنداز:

  • ماشین لباسشویی ال جی
  • ماشین لباسشویی سامسونگ
  • ماشین لباسشویی بوش
  • ماشین لباسشویی پاکشوما

مزایای ماشین لباسشویی بدون تسمه

  1. کاهش لرزش: به دلیل انتقال مستقیم قدرت از موتور به دیگ، لرزش دستگاه هنگام شستشو به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

  2. کاهش مصرف انرژی: حذف اتصالات اضافی و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان دستگاه می‌شود.

  3. کاهش صدای تولیدی: تکنولوژی Direct Drive باعث کاهش صدای ایجاد شده هنگام فرایند شستشو می‌شود.

  4. افزایش قدرت و سرعت موتور: به دلیل حذف تسمه و اتصالات اضافی، تمرکز بیشتری بر روی قدرت و سرعت موتور قرار گرفته و این امر منجر به بهبود عملکرد شستشو می‌شود.

  5. افزایش کیفیت شستشو و تنوع برنامه‌ها: این مدل‌ها برنامه‌های متنوع‌تری برای شستشو ارائه می‌دهند و مصرف آب و برق کمتری دارند.

  6. وزن کمتر: ساختار داخلی ساده‌تر و حذف اتصالات زنجیری و تسمه‌ای باعث کاهش وزن دستگاه می‌شود.

خلاصه مطلب اینکه…

باتوجه به مزایای ذکرشده از این مدل ماشین لباسشویی و هزینه بالایی که برای خرید آن می‌پردازید، توصیه می‌کنیم درصورت مواجه شدن باهرگونه مشکلی به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد یا هرشهر دیگری مراجعه کنید. زیرا استفاده از تجربه و دانش این گروه شما را از پرداخت هزینه‌های اضافی باز می‌دارد.

اگر نیاز به خرید و تهیه لوازم جانبی یا قطعات ماشین لباسشویی اسنوا دارید می توانید به سایت فروشگاه آنلاین آرین پارت ۲۴ مراجعه نمایید.

منبع

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

با نظردهی در آرین تعمیر، شانس برنده شدن سرویس و نصب رایگان را هر هفته امتحان کنید!

نمایندگی آرین تعمیر، یکی از معتبرترین مجموعه تعمیراتی ماشین لباسشویی و ظرفشویی در مشهد، با هدف ارتقاء کیفیت خدمات خود و افزایش رضایت مشتریان، اقدام به برگزاری قرعه‌کشی هفتگی نموده است. مشتریان محترم با ارائه نظرات و بازخوردهای خود در مورد خدمات ارائه شده، می‌توانند در این قرعه‌کشی شرکت کرده و شانس خود را برای برنده شدن یک سرویس و نصب رایگان هر هفته امتحان کنند. این اقدام به منظور بهبود خدمات و پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان انجام می‌شود و از تمامی مشتریان دعوت می‌شود تا با مشارکت در این نظرسنجی، به ما در ارائه خدمات بهتر یاری رسانند.

با کلیک کردن و نظر دادن شانس خود را امتحان کنید !

فرم نظر دهی پایین را پر کنید و در قرعه کشی هر هفته ما شرکت کنید .

درباره آرین تعمیر

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن