جستجو کردن
جستجو کردن
روبرت بوش ( بنیانگذار شرکت بوش ) من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را

جدول ارورهای ماشین لباسشویی دوو

برای دسترسی آسان تر مخاطبان، ارورهای ماشین لباسشویی دوو و علت بروز هر کدخطا در جدول زیر ارائه شده است. توصیه می شود برای جلوگیری از آسیب جدی به قطعات لباسشویی و تعمیر اصولی آن، برای رفع مشکل حتما از تکنسین های مجرب مجموعه آرین تعمیر راهنمایی بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی دوو علت بروز کدخطا
F1 لباسشویی عملیات شستشو را آغاز نمی‌کند.
F2 آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
F4 عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی
IE خطای ورودی آب
OE عدم تخلیه آب
UE تراز نبودن لباسشویی
LE وجود مشکل در درب لباسشویی
E2 سرریزشدن آب از لباسشویی
E3 موتور فن دچار ایراد شده است.
E4 وجود نشتی در لباسشویی
E5 ولتاژ بالا
E6 بروز مشکل اضطراری در ماشین لباسشویی
E8 معیوب شدن موتور
E9 ایراد در سنسور فشار
H1 این ارور مربوط به سنسور دمای خشک کن است.
H2 خرابی ترموستات
H4 گرمای بیش از حد ترمیستور
H5 دمای نامناسب آب
H6 وجود مشکل در المنت حرارتی
H7 وجود ایراد در المنت حرارتی خشک کن
H8 داغ شدن بیش از حد المنت گرم‌کن آب
PFE خرابی فیلتر پمپ

برخی از ارورهای معمولی که در ماشین لباشسشویی دوو رخ می دهد

کلام آخر

برای خرید قطعات ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی خود می توانید از سایت فروشگاه آرین پارت ۲۴ 🛠

کاوش در دنیای مهارت : جستجوی مقالات ناب دریای اطلاعات
جستجو کردن
نظرات مشتریان..!
محمد حامدیان
بیشتر بخوانید
"من از خدمات بسیار راضی بودم. پس از تماس با آن‌ها برای تعمیر ماشین لباسشویی من، فردی آموزش دیده و با تجربه در کمتر از یک ساعت به محل من رسید و مشکل را برطرف کرد. پس از این تجربه خوب، حتماً به دوستانم نیز این خدمات را توصیه خواهم کرد."
رضا
بیشتر بخوانید
سلام.من از تعمیر ماشین لباسشویی بسیار راضی بودم و شما را به دوستانم معرفی کردم.
شادمان
بیشتر بخوانید
لباسشویی ما ماشین ال جی درب از بالا هست.مدتی صدای زیادی میکرد.تعمیرکار اومد و گفت صدا بخاطر گیربکسش هست که خراب شده.چندجای دیگه زنک زدم و گفتند درب از بالا را تعمیر نمی کنند. به دفتر آرین زنگ زدم گیربکسش را عوض کردند.مدتی زمان برد اما بعد از درست شدن اصلا صدای اضافه ای نداشت و من خیلی راضی هستم.
رضایی
بیشتر بخوانید
ماشین لباسشوی من سامسونگ هست.خطای 4E میزد.سه نفر اومدند و شیر برقی رو عوض کردند اما مشکل برطرف نشد.به دفتر آرین زنگ زدم ، نیرو فرستادند و مشکلش که گرفتگی ورودی جاپودری بود رو برطرف کردند.ازشون بسیار ممنونم.
مهدی
بیشتر بخوانید
سلام.لباسشویی ما الجی هست زمانی که خاموش بود داخل دستگاه آب جمع می شد .تماس گرفتم آرین تعمیر تکنسین فرستادند شیر برقی آب گرم دستگاه را تعویض کردند ومشکل حل شد.ممنونم
جهان
بیشتر بخوانید
سلام. لباسشویی من دوو هست مبعضی وقت ها پس از تمام شدن شستشو وخشک کن، درب دستگاه باز نمی شد و هیچگونه آلارمی هم نمایش داده نمی شد..و چون در شهرستان سرخس زندگی میکنم دسترسی به تعمیرکار مجرب نداشتم ، با خدمات آرین تماس گرفتم و گفتند قفل درب لباسشویی معیوب شده و باید هر چه زودتر تعویض شود و در صورت عدم تعویض به موقع ، احتمال خرابی برد وجود دارد.ممنون از راهنماییشون
نوروزیان
بیشتر بخوانید
سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدتی دستگاه به صدا افتاده بود. با دو سه نمایندگی تماس گرفتم و گفتند مشکل مربوط به بلبرینگ دستگاه است. وقتی از آرین تعمیر آمدند و بازدید کردند از زیر سبد یک شی خارجی مربوط به البسه پیدا کردند و با برداشتن آن شئ مشکل رفع شد.ازشون متشکرم.
وطن دوست
بیشتر بخوانید
با سلام. ماشین لباسشویی زیرووات دارم. دستگاه پر از آب می شد اما آبگیری قطع نمی شد. بعد از تماس با آرین تعمیر ، بنده را راهنمایی کردند که جرم گیر داخل دستگاه بریزم و اگر مشکل برطرف نشد تماس بگیرم تا حضوری مشکل دستگاه را رفع کنند. از جرم گیر استفاده کردم و مشکل دستگاه برطرف شد. بنده از راهنمایی ایشان ممنونم.
قبلی
بعدی

مطالب مرتبط

ثبت درخواست تعمیر

جهت ثبت درخواست تعمیر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل نماید تا همکاران ما با شما در تماس باشند

جستجو کردن